
Сив гнайс Кавала полигонални плочи, плочи за облицовка, каменни плочи за настилка, стъпки за градина и др. Много и интересни предложения от един от най-здравите материали гнайс. Сравнително гладки плочи перфектни за площадки, барбекюта и пътеки. Ръчно оформени плочи в правилни форми или овални подходящи за всяка градина. Стоят страхотно както на тревна фуга, така и в съчетание с декоративни камъчета. Също така плочите могат да бъдат залепени. Подходящи са и за паркоместа, пътеки и алеи. Плочи за облицовка и настилка в неправилни форми и оформени на размери от 5см до 40см ширина. Заповядайте на Околовръстен път 125, София. Всичко може да бъде видяно налично на склад, което значително улеснява избора.
Дебели плочи за настилка.
Жълт гнайс оформен и неоформен за облицовка и настилка
Бежов гнайс за облицовка и настилка. Оформени каменни плочи, каменни плочи с избити ръбчета, дебели плочи за настилка, неоформени каменни плочи за облицовка и настилка, декоративна зидария и ''Кокали" за облицовка.
Декоративна бяла зидария от Врачански варовик в правилни форми различни по големина и размер. Със зидарията могат да се закупят и декоративни ъгли от варовик за перфектен завършек! Плочите са ръчно избити от всички страни. Изключително красиви, стилни и естествени!
Травертин Лате е с приятен бежов цвят, който придава уют и топлина на помещението. С уникалния си рисунък и тоналност усещането от него е за разкош и скъпа обстановка.Повърхността на Лате може да е полирана с огледална визия и антик- със старинен облик.
Продукта се поддържа на склад в големи количества в складова база SIM2007. Адрес: София ул. Околовръстен път 125
Специални цени за дистрибутори и строителни фирми.